Střet vozidla s vlakem

24.05. 2023,       15:26 | Rumburk, Výtopní

Jednotka byla vyslána do ulice Výtopní k nehodě vozidla a osobního vlaku na přejezdu.

Po příjezdu na místo průzkumem potvrzena událost, na místě již zasahovala ZZS Rumburk. Osoby byli již mimo vozidlo a v péči ZZS, jednotka provedla odpojení baterie a protipožární opatření z vozidla nebyl patrný žádný únik provozních kapalin. Jednotka následně provedla evakuaci cestujících z osobního vlaku, kde nebyl nikdo zraněn za pomoci žebříku a odvedla je mimo místo nehody.

Vozidlo bylo mimo komunikaci i kolejový svršek a tak se jednotka mohla vrátit zpět na základnu.
Na místo události se následně dostavila jednotka Hasičského záchranného sboru Správy železnic.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ