Střet vozidel na křižovatce

27.05. 2023,       14:41 | Rumburk, Žitná

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu na křižovatku ulic Žitná a Královská.

Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že dvě osoby z vozidla Škoda Octavia jsou v péči ZZS Rumburk a další účastník z vozidla VW Golf je u PČR nezraněn, vozidlo VW bylo uprostřed křižovatky a vytékal z něj hydraulický olej a chladicí kapalina, vozidlo škoda bylo na chodníku opřené o dům a vytékala též chladicí kapalina, jednotka provedla protipožární opatření, odpojení obou baterií a zamezila šíření vytékajících kapalin.

Po celou dobu jeden hasič a PČR usměrňovali komunikaci. Po zadokumentování místa nehody byla obě vozidla odtažena mimo komunikaci a majitelé si vyčkali na příjezd odtahových služeb. Následně se jednotka vrátila zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ