Nehoda v centru města

24.05. 2023,       10:20 | Rumburk, Tř. 9. května

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu v ulici Tř. 9. května.

Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že jedná o čelní střet osobního vozidla s nákladním. Oba řidiči byli z vozidel venku a říkali, že jsou nezraněni, cestovali sami. U osobního vozu byly venku airbagy, unikla chladící kapalina a unikal z něj olej, který několika kapkami do záchytného koše dešťové kanalizace. Jednotka provedla protipožární opatření, zasypala uniklé provozní náplně sorbentem. ZZS po příjezdu provedla kontrolu řidiče z důvodu vystřelených airbagů, s výsledkem nezraněn. Městská policie Rumburk provedla odklonění dopravy. Po zdokumentování místa nehody Dopravní policií jednotka provedla uklizení místa nehody, asanaci, a vyčištění záchytného koše kanalizace od uniklého oleje. Osobní vozidlo bylo odtlačeno ke kraji komunikace, kde čekalo na odtah, nákladní mohlo odjet z místa, jednotka se vrátila na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ