Nehoda motorkáře s vozidlem

15.07. 2023,       17:02 | Varnsdorf, Studánka

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu motocyklu s osobním automobilem v obci Studánka.

Po příjezdu na místo zásahu zasahovaly na místě jednotky ZZS a HZS Varnsdorf, ty prováděly oživovací práce na řidiči motocyklu. Protipožární opatření a zasypání uniklých náplní provedla jednotka HZS Varnsdorf, naše jednotka byla na místě nápomocna s držením nehodové clony a ošetřením zraněného motorkáře. Na místo přiletěla letecká záchranná služba. Naše jednotka prováděla řízení a odklon dopravy, po zajištění živ. funkcí jednotky transportovaly motorkáře do vrtulníku. Na místo dorazila dopravní policie a ta čekala na příjezd služby kriminální policie a vyšetřování, která si místo převzala.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ