Vozidlo skončilo na střeše

27.08. 2023,       19:33 | Varnsdorf, Studánka

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu na Studánku, kde se nacházelo převrácené vozidlo na střeše mimo komunikaci, kolegové se stanice HZS Varnsdorf na místo nedorazili, jelikož zasahovali na nehodě jinde.

Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že řidičce pomohli z vozidla svědci a je již v péči ZZS, která ji následně převezla k vyšetření do Lužické nemocnice, jelikož si stěžovala na bolest hlavy a kolene a měla pár šrámu.

Jednotka provedla protipožární opatření, zamezila kapajícímu benzínu z víčka nádrže sorpční dečkou a víčko dotáhla, baterie nešla odpojit. Po dobu zásahu dva hasiči usměrňovali provoz na komunikaci kyvadlově jedním pruhem. Vozidlo se nacházelo mimo komunikaci nic z něj nevytékalo a jelikož dopravní policie měla případy a čekalo by se na ni několik hodin, tak jednotka vozidlo označila, nechala u něj majitelku a vrátila se zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ