V Rumburském plaveckém bazénu se sešli naši nejmenší hasiči

V sobotu 13.1.2024 se v Rumburském plaveckém bazénu sešli naši nejmenší hasiči jak z okolních měst, tak i blízkého příhraničí na 24.ročníku Novoročních vodních hrátek. Na začátku všechny účastníky přivítal starosta města Mgr. Bc. Martin Hýbl. A sto devadesát dětí včetně dospělých, kteří utvořili třináct soutěžních družstev se mohli vrhnout do vody. Soutěžilo se v několika plaveckých disciplínách: přeplavání bazénu ve volném stylu, s pěnovou destičkou, přemístění nejmenšího člena na pěnové desce z jedné strany bazénu na druhou, přeprava svého vedoucího v kruhu, nebo hrou na žraloka, která spočívala v chytání kořisti uvnitř kruhu tvořeného s z dětí týmu.

Jelikož to pravé soupeření nás čeká v nastávající soutěžní sezóně, tak na prvním místě bylo každé zúčastněné soutěžní družstvo, které přišlo strávit dopolední čas s kamarády.

Všechna zúčastněná družstva dostala upomínkové předměty a malé sladkosti od Města Rumburk.

Chtěli bychom poděkovat, Správě rumburských areálu sportu, Městu Rumburk a Lindě Pazderníkové.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ