Převrácený nákladní automobil

25.10. 2023,       12:56 | Rumburk, Komenského

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu nákladního vozidla na boku v ulici Komenského na kruhovém objezdu u Gymnázia s únikem provozních náplní.

Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se jedná o kontejnerové vozidlo, které převáželo směsný odpad na boku v kruhovém objezdu, přívěs zůstal stát na kolech. Městská policie řídila na místě provoz kyvadlově v protisměru kruhového objezdu, řidič vozidla byl venku nezraněn, cestoval ve vozidle sám. Část odpadu se vysypala do prostoru mezi chodník a komunikaci na kterém je zeleň. Z vozidla unikal motorový olej, hydraulický olej a voda kontaminovaná odpadem. Jednotka provedla protipožární opatření, zasypání uniklých produktů, nasadila záchytnou vanu na hydraulický olej a odpojila autobaterie. Jednotka HZS Varnsdorf nasadila záchytné vany na unikající olej z motoru a zamezila úniku náplní do kanalizace. Jednotky vyčkaly na místě do příjezdu jeřábu, který vozidlo převrátil zpět na kola. Po odtažení vozidla jednotka provedla asanaci a úklid zbytku vozovky.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ