Požár vozidla

27.10. 2023,       09:49 | Rumburk, Žitná

Jednotka byla vyslána na požár osobního automobilu do ulice Žitná, po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že došlo k zahoření u výfukového potrubí pod vozidlem a koberce uvnitř vozidla, řidič se pokoušel požár uhasit práškovým ručním hasícím přístrojem.

Jednotka provedla ochlazení koberce vodou, poté prováděla ochlazování ze spodní části vozidla, na místo mezi tím dorazila jednotka HZS Varnsdorf. Po ochlazeni spodní části vozidla a za pomocí termokamery byla zjištěna větší teplota pod sedačkou za spolujezdcem, proto byl rozříznut podlahový koberec a demontována sedačka, následně byla podlaha prolita. Po dohodě s velitelem zásahu jednotka poklidila materiál a následně se vrátila zpět na základnu, profesionální jednotka vyčkala na vyšetřovatele.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ