Po pauze vyrazili hasiči opět na kolech

V sobotu 4. června se konal další ročník cyklistického výletu „S hasiči na kolech“ pořádaný za podpory Města Rumburk a ve spolupráci se zbrojnicemi v Krásné Lípě, Rybniště, Horní a Dolní Podluží, Varnsdorf a dále z Německého Seifhennersdorfu a Leutersdorfu . Akci provázela tradičně hojná účast. Zúčastnili se lidé všech věkových kategorií, od těch nejmenších až po starší ročníky. Počasí se nám až na začátek, kdy nás zastihl silný déšť vydařilo.

Pro ty, kteří cestu nezvládli, byly k dispozici dvě doprovodná vozidlo, kterým se mohli nechat odvézt. Výlet jsme zakončili opět v Rumburku, kde byl pro účastníky připraven výborný guláš.

Chtěli bychom poděkovat firmě Probo-NB a jeho majiteli panu Macharovi, který byl sponzorem guláše a soudku piva, dále doprovodnému servisu od Kola-Brabec.