Taktické cvičení U Vápenky

Jednotka byla vyslána požár-lesního porostu do Krásné Lípy, část Kyjov u Vápenky, po příjezdu na místo byl zjištěn fiktivní požár, jednotka pomohla jednotce SDH Krásná Lípa s utvořením dopravního dálkového vedení hadicemi a následně od dopravního vedení s rozdělovačem k rozvinutí 2. útočného proudu. Posádka s SXS/Čtyřkolkou Polaris byla doplněna vodou od JSDH Kr.Lípa a na pokyn velitele zásahu vyslána, aby se k místu požářiště přiblížila po Köglerově naučné stezky směrem k vrcholu Vápenného vrchu. Z vhodného místa pak vytvořit jednoduché vedení a provádět hasební práce a informovat velitele zásahu. Naše cisterna doplnila cisternu Kr. Lípy a a následně provedla doplnění z čerpacího stanoviště na Doubickém rybníku. Čtyřkolka, po vyprázdnění již na pokyny velitele zásahu nejela doplňovat. Po ukončení a sbalení materiálu došlo k vyhodnocení a jednotka se vrátila zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ