Požár odpadu ve sklepě

Jednotka byla vyslána na požár odpadu někde v ulici Františka Nohy, po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se jedná o adresu Nerudova.

Jedná se o budovu, kterou obývají již delší dobu bezdomovci. Ze sklepních prostor vycházel kouř, dveře byly otevřené, na místě byla PČR. Jednotka utvořila dopravní vedení, rozdělovač před budovu a útočné vedení . Dva hasiči v dýchací technice provedli průzkum sklepního prostoru bojem, dva hasiči v dýchací technice provedli průzkum prvního nad. podlaží a otevření oken.

Pro odvětrání byla nasazena přetlaková ventilace, jednotka HZS Šluknov provedla v dýchací technice kontrolu zbytku budovy. Pro odvětrání místnosti kde se nacházel požár muselo být provedeno násilné otevření již poškozených dveří z dřívějška.

V budově se nikdo nenacházel, za pomoci termokamery bylo provedeno dohašení a místo zásahu bylo důkladně prolito vodou.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ