Požár kůlny

Jednotka byla vyslána na požár přístavku u domu v ulici U Tiskárny v Krásné Lípě. Po příjezdu na místo zásahu již zasahovala na místě místní jednotka SDH Krásná Lípa a jednotka HZS Varnsdorf. Na místě bylo už utvořeno dopravní vedení, rozdělovač a útočné vedení za pomoci kterého bylo prováděno hašení hořícího přístavku, dům byl evakuován. Jednotka dostala rozkazy, aby provedla kontrolu bytů a hasební práce za pomoci jednoho proudu z okna mezipatra., dále provedla prodloužení stávajícího druhého proudu a natáhla ho do mezipatra, kde dva hasiči v dýchací technice prováděli hašení přístavku. Průzkumná skupina provedla kontrolu bytů v přízemí, v prvním nad podlaží, zde se nikdo nenacházel. Podkrovní patro prozkoumal jeden hasič z HZS Varnsdorf společně s našim hasičem, museli se souhlasem velitele zásahu provést násilný vstup do jednoho z bytů. Provedli otevření oken a po nasazení přetlakové ventilace byly byty odvětrány.

Jednotka byla nápomocna při dohašování, za pomoci termokamery hledala skrytá ohniska. Po zredukování sil a prostředků se jednotka vrátila zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ