Požár domu ve Starých Křečanech

Jednotka byla vyslána na požár verandy rodinného domu ve Starých Křečanech, uvnitř se mělo nacházet dítě. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se požár rozšířil z verandy dovnitř do domu, na střechu a prvního nad. podlaží.

Veliteli jednotky bylo sděleno, že se již uvnitř nikdo nenachází a nikdo nepotřebuje lékařské ošetření. Z vozidla bylo vytvořeno dopravní vedení, rozdělovač a dvě útočné vedení a čtyři hasiči v dýchací technice započali hasební práce verandy a šli dovnitř. Policie provedla odtažení vozidla, které bylo zaparkované u verandy a bylo sálavým teplem poškozeno. Jednotka HZS Šluknov utvořila třetí proud a prováděla hasební práce zvenčí a nasadila přetlakovou ventilaci. Po ustavení automobilového žebříku bylo prováděno hašení střechy a následně byl použit k hašení hasící hřeb. Za pomoci termokamery byla hledána skrytá ohniska a bylo prováděno dohašování. Po zkontrolování celého objektu velitel zásahu rozhodl o odvolání naší jednotky zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ