Požár chatky v Krásné Lípě

04.02. 2024,       19:22 | Krásná Lípa, Vyhlídky

Jednotka byla vyslána k požáru nízké budovy do ulice Vyhlídky v Krásné Lípě.

Po příjezdu na místo průzkumem potvrzen požár střechy a obvodové zdi dřevěné zahradní chatky, budovu opustila jedna osoba před příjezdem jednotky. Jednotka provedla natažení útočného vedeni a začala provádět hasební práce z boku budovy, kde po odkrytí pár prken bylo zjištěno šíření požáru od komínového tělesa, po uhašení boku se hasiči přesunuli na střechu objektu, pomoci motorové pily byl do střechy vyříznut otvor, kde se požár dále šířil v mezistřešních prostorech, dále k tomu byly použity hasební hřeby kterými byly hašeny skrytá ohniska nalezena pomocí termo kamery, po té byl rozebrán bok budovy kde byla také dohašena skrytá ohniska. Místo bylo nasvíceno pomoci osvětlovacího stožáru. Jednotka HZS Šluknov prováděla hasební práce z druhé strany a vnitřku budovy.

Následně se jednotka vrátila zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ