První nehoda v letošním roce

02.01. 2024,       15:30 | Rumburk, Jiříkovská

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu . Při příjezdu na místo průzkumem potvrzena nehoda dvou vozidel, kdy jedno z nich narazilo do zadní části vozu druhého při odbočování mimo komunikaci a to v důsledku nárazu poškodilo plot u objektu autoservisu. Na místě již zasahovala jednotka SDH Jiříkov. V každém voze cestovala pouze jedna osoba. Na místo dorazila jednotka HZS Šluknov. Naše jednotka provedla protipožární opatření odpojení baterií a poskytla předlékařskou pomoc řidičům do příjezdu ZZS Rumburk. Dále jsme prováděli řízení provozu než byla komunikace částečně uzavřena obecní policií Jiříkov. Po zadokumentováni místa nehody a úklidu vozovky byla vozidla která nebránila provozu předána zástupcům majitelů kteří si zajistili jejich odtah. Následně se jednotky vrátili na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ