Požár od komínového tělesa

11.01. 2024,       14:01 | Krásná Lípa, Varnsdorfská

Jednotka byla vyslaná na požár nízké budovy do Krásné Lípy v ul. Varnsdorfská. Po příjezdu na místo události byl potvrzen požár okolo komínového tělesa v podhledu střechy, který se majitelé snažili uhasit belíkem s vodou. Vevnitř budovy požár, také uhašen majitelem budovy. Naše jednotka natáhla útočné vedení a započala hasební práce v dýchací technice, okolo komínu a podhledu střechy. Dále za pomoci nastavovacího žebříku bourací sekerou rozebírala konstrukci podhledu a dohašovala skrytá ohniska, které kontrolovala termokamerou. Po likvidaci požáru jednotka uklidila vybavení a vrátila se zpět na základnu, kde cestou doplnila vodu z hydrantu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ