Vozidlo skončilo na střeše

06.06. 2023,       13:00 | Rumburk, Krásnolipská

Jednotka byla vyslána k dopravní nehodě v Zátiší.

Po příjezdu na místo byla průzkumem potvrzena nehoda osobního vozidla, kdy vozidlo bylo převrácené na střeše v jednom jízdním pruhu. Řidička byla již mimo vozidlo, jednotka poskytla předlékařskou péči, dále jednotka provedla protipožární opatření, zamezila šíření vytékajících kapalin a odpojení baterie. Na místo dorazila jednotka HZS Varnsdorf, dopravní policie a ZZS Rumburk, která si převzala řidičku k dalšímu vyšetření, vzhledem k tomu že byla nezraněna zůstala na místě a ZZS se vrátila na základnu.

Po celou dobu zásahu dva hasič řídili kyvadlově provoz na komunikaci. Po zadokumentování místa nehody bylo vozidlo převráceno zpět na kola a naloženo na odtahovou službu, sorbentem zasypány uniklé provozní kapaliny, proveden úklid vozovky od hlíny a zbytku vozidla a její následné umytí.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ