Požár domu v Krásné Lípě

13.02. 2024,       00:43 | Krásná Lípa, Stradalova

Jednotka byla vyslána k požáru nízké budovy do ul. Stradalova v Krásné Lípě.

Po příjezdu na místo události byl průzkumem potvrzen požár domu, kde již zasahovala jednotka SDH Krásná Lípa. Naše jednotka z CAS 20 pomohla vytvořit za pomoci 4ks hadic a dalších od jiných jednotek přívodní vedení na doplňování cisterny K. Lípy., pak vytvořila druhý proud z rozdělovače za pomoci 3ks hadic a započala v dýchací technice hasební práce v pravé části domu od vchodu. Zde jednotka hasila střechu, podkroví, spodní část domu i opláštění. Při hašení jednotka používala termokameru na účinnější hašení, rozebírala konstrukci domu a dohašovala skrytá ohniska.

Prostor kterým jsme hasili jsme nasvítili přenosnými lampami. Po lokalizaci a dohašení větších skrytých ohnisek došlo k redukci jednotek a naše jednotka se vrátila zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ