Po dvou leté pauze hasiči zaplnili plavecký bazén

V sobotu 14.01.2023 se v Rumburském plaveckém bazénu sešli naši nejmenší hasiči z okolních měst a blízkého pohraničí na 23. ročníku novoročních vodních hrátek. Na začátku všechny účastníky přivítal pan starosta Ing. Lumír Kus. A na sto třicet dětí včetně dospělých, kteří utvořili devět soutěžních družstev se mohlo vrhnout do vody. Soutěžilo se v několika plaveckých disciplínách: přeplavání bazénu ve volném stylu, přeplavání s pěnovou destičkou, přemístění nejmenšího člena na pěnové desce z jedné strany bazénu na druhou, či přeprava svého vedoucího v kruhu.

Jelikož to pravé soupeření nás čeká v nastávající soutěžní sezóně, tak na prvním místě bylo každé zúčastněné soutěžní družstvo, které přišlo strávit dopolední čas s kamarády.

Všechna zúčastněná družstva dostala upomínkové předměty a malé sladkosti od Města Rumburk.

Chtěli bychom poděkovat, Správě rumburských areálu sportu, Městu Rumburk a Lindě Pazderníkové.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ