Hrozivě vypadající nehoda

21.09. 2021,       15:05 | Rumburk, Jiříkovská

K nahlášenému úklidu pro dopravní nehodě dnes vyjížděla naše jednotka do ulice Jiříkovská.

Po příjezdu se hasičům naskytl pohled, který svědčil o tom, že to nebude jen zametení nějakých střípků. Hrozivě vypadající nehoda se naštěstí obešla bez vážnějších zranění.

Části vozidel se nacházely rozmetány několik metrů od střetu, po nárazu skončilo jedno z vozidel na střeše mimo komunikaci.

Jednotka provedla protipožární opatření, odpojení autobaterií a pro jistotu si velitel zásahu nechal na místo přivolat ZZS. 

Po celou dobu vyšetřování byla komunikace uzavřena. Po zadokumentování místa nehody, pomohla jednotka naložit vozidla na odtahovou službu, uklidila komunikaci, uniklé provozní kapaliny zasypala sorbentem a následně se vrátila zpět na základnu. 

Pokud by jste někdy chtěli projet skrz dopravní nehodu, dbejte prosím pokynů ať už velitele zásahu či Policie ČR, opravdu víme důvody, proč tam projet nesmíte a nemůžeme se zdržovat vysvětlováním proč to tak být nemá. Děkujeme

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ