Při návratu byl nalezen další únik

13.05. 2021,       07:26 | Rumburk, Jiříkovská

Jednotka byla vyslána na URP na komunikaci u benzínové pumpy Benzina na Jiříkovské ulici, kde únik měl pokračovat směr Jiříkov. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se jedná o únik nafty na mokrou vozovku v prostorách benzínové pumpy a na vozovku u výjezdu z pumpy. Jednotka vysadila dva hasiče se smáčedlem pro odmašťování vozovky ti provedli zastříkání uniklé nafty, vozidlo CAS 24 T provedlo kontrolu vozovky do Jiříkova a ulice Východní, jinde únik nebyl nalezen. Velitel jednotky informoval pracovníky čerpací stanice, že pokud je únik na jejich pozemku v prostorách čerpací stanice musí si ho zlikvidovat sami svými prostředky. Při návratu byl nalezen další únik, ten začal na křižovatce ulic Komenského x Tyršova a pokračoval do ulice Máchova, jednalo se o barevnou mapu na polovině mokré vozovky, vozidlo CAS 24 T s posádkou začala likvidovat únik smáčedlem od ulice Tyršova a vozidlo VW Transporter přejel na konec úniku do ulice 2. Polské armády, posádka začala likvidovat únik směrem k vozu CAS 24 T, vozidla se setkala v ulici Máchova a jednotka se vrátila na základnu.