Ve Varnsdorfu hořel unikající plyn

03.07. 2020,       14:06 | Varnsdorf, Kollárova

Jednotka byla vyslána na požár unikajícího plynu do Varnsdorfu.

Po příjezdu na místo naší jednotky, již u události zasahovaly dvě místní jednotky a dále na místo zamířila i jednotka z Horního Podluží. 

Na místě již byly nataženy dva vodní proudy a docházelo k ochlazování okolí. Podařilo se odjet z místa bagrem, který byl v blízkosti hořícího plynu. S pracovníkem plynárenské společnosti bylo dohodnuto, že hasiči plamen uhasí o on po žebříku sleze do výkopu a dojde k zaškrcení trubky speciálním uzávěrem, což se povedlo. Naše jednotka po dobu zásahu doplňovala varnsdorfskou jednotku vodou.

Na místo přijela ZZS, která se postarala o popáleného dělníka. K události dorazili také hasičský vyšetřovatel.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ