Oheň zcela zachvátil neobydlený dům

17.05. 2020,       03:11 | Jiříkov, Teplická

Krátce po třetí hodině ranní vyjížděla naše jednotka k nahlášenému požáru domu do Jiříkova.

Po příjezdu naší jednotky byl objekt zcela zasažen plameny, na místě již zasahovala místní jednotka, naši hasiči nasadili dva vodní proudy a započali hasební práce v dýchací technice. Jedna skupina hasila z venku a druhá z nastavovacího žebříku hasila vnitřek domu. Jelikož byla nahlášena budova, tak na místo vyrazila i naše výšková technika, ta však nebyla využita. Hasičům se podařilo vytáhnout jednu plynovou láhev.

Na místo dále dorazili kolegové ze stanice HSZ Šluknov, dobrovolná jednotka Šluknov a policie ČR, dále na místo přijel vyšetřovatel příčí požáru.

Po skončení hasebních prací se jednotka vrátila zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ