Plavecký bazén v Rumburku obsadili dobrovolní hasiči

V sobotu 11.1.2020 proběhl v Rumburském plaveckém bazénu 22. ročník novoročních vodních hrátek. Akce se zúčastnilo 210 hasičských dětí, vedoucích a pořadatelů, kteří utvořili 13 soutěžních družstev. Děti si měřili své síly a plavecké dovednosti v pěti disciplínách, jelikož není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a strávit čas s kamarády stali se na konci vítězi všichni. Starosta města Rumburk Ing. Lumír Kus poděkoval všem zúčastněným a popřál mladým hasičům hodně štěstí a úspěchů v nastávající soutěžní sezóně. Za svou snahu soutěžit, dostaly jednotlivá družstva dětí sladké odměny. Porota složená z vedoucích mládeže vybrala Miss vodní vílu a Missáka piráta, kteří byli odměněni dorty, šerpou a upomínkovými předměty od Města Rumburk.

Zúčastněná družstva – Království, Mikulášovice, Rumburk, Rybniště, Varnsdorf, Velký Šenov, Šluknov, Krásná Lípa, Vilémov, Jílové, Dolní Habartice a dvě družstva z Německa Seifhennersdorf a Leutersdorf.

Děkujeme členům Sboru dobrovolných hasičů Rumburk, Správě rumburských areálu sportu, květinářství Václava Kremsová a Městu Rumburk za pořádání velice vydařené akce.