Brtnická fara lehla popelem

8. 8. 2012,            23:07 | Staré Křečany, Brtníky

V době příjezdu jednotek byl požár ve třetí fázi, byla zasažena celá střecha a část druhého nadzemního podlaží.  Ihned byly zahájeny hasební práce, uvnitř budovy musela být použita dýchací technika. Pří zásahu došlo k lehkému zranění tří osob, dvě osoby byly zraněny při zřícení stropu druhého nadzemního podlaží, třetí hasič se pořezal při rozebírání konstrukcí. Po zřícení stropů hrozilo propadnutí i prvního nadzemního podlaží, proto byly další hasební práce vykonávány z automobilové plošiny. Požár byl lokalizován 19 minut po půlnoci.  Dozor nad požářištěm vykonávaly jednotky SDH Brtníky, SDH Rumburk a automobilová plošina z SDH Jiříkov. V 8.30 byly jednotky vystřídány, na místo dorazil policejní psovod se služebním psem a vyšetřovatelé HZS. Podle vyšetřovatele před požárem někdo v objektu manipuloval s otevřeným ohněm. Na místě zasahovaly jednotky HZS Šluknov, HZS Varnsdorf, SDH Brtníky, SDH Rumburk, SDH Jiříkov, SDH Šluknov, SDH Velký Šenov.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ