Vozidlo skončilo v příkopu

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu vyproštění osoby v ulici Krásnolipská. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že na místě zasahuje ZZS, že se jedná o osobní vozidlo v příkopu a uvnitř sedí řidička a je v péči ZZS. Dveře vozidla byly otevřené, ZZS nasadila řidičce kyslík, napíchla kanylu a podala ji infuzi.

Bylo provedeno protipožární opatření a byl provedeno odpojení autobaterie. Řidička si stěžovala na bolest zad, oběhově byla stabilní. Po dohodě s lékařkou byla nasazena páteřní dlaha SED Spencer, jednotky společně provedly vyproštění osoby řidičovými dveřmi na páteřní dlahu a bylo provedeno vynesení na komunikaci. Po vynesení na komunikaci byl nandán pánevní pás, řidička byla přeložena na vakuovou matraci, byla ji sundána páteřní dlaha. Z vozidla nic neuniklo, velitel zásahu po domluvě s KOPIS poslal jednotku SDH Rumburk zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ