Dopravní nehoda na kopci Šébr

29.02. 2024,       08:47 | Jiřetín pod Jedlovou, Rozhled

Jednotka byla vyslaná na dopravní nehodu více vozidel na Šébr. Po příjezdu na místo události, bylo průzkumem zjištěno, že již zasahuje HZS Varnsdorf. Naše jednotka šla řídit na frekventované silnici dopravu. K již vybudovaný malý norným stěnám v příkopě, jsme nasypali hydrofobní sorbent, který jsme pak i jímali. Okolí příkopu, jsme postříkali smáčedlem s detergenčními účinky pro likvidaci ropných stop. Společně s jednotkou HZS Varnsdorf, jsme dali hadicový přejezdový můstek na silnici z důvodu zpomalení dopravy kolem nehody. Dále s jednotkou HZS Varnsdorf a JSDH Varnsdorf, jsme pomohli naložit auto na odtahovou službu, uklidili jsme místo události a poté jsme se všichni vrátili zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ