Vozidlo skončilo na střeše

28.11. 2023,       09:05 | Rumburk, Krásnolipská

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu s vyproštěním do ulice Krásnolipská (Zátiší).

Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že všechny osoby jsou z vozidla venku a jedna osoba je v péči ZZS, osoby byli cizí národnosti, proto trochu vázla komunikace. Vozidlo se nacházelo v příkopě na střeše, proto nebylo možné odpojení autobaterie. Na místo dorazila jednotka HZS Varnsdorf, která poskytla svůj vůz zúčastněným osobám skrz tepelný komfort. Ze začátku byl provoz řízen kyvadlově, následně z důvodu bezpečnost zasahujících plně uzavřena komunikace. Jednotka vyhledala doklady osob.

Na místo byl přivolán Unimog JSDH Varnsdorf, který vyprostil vozidlo ze škarpy. Mezitím vozidlo VW zajelo do Lužické nemocnice a dovezlo klíče od vozu, které zraněná osoba měla u sebe. Po vyproštění vozidla na kola bylo následně odtaženo Unimogem k blízké restauraci, kde bylo s majiteli domluveno, že zde může zatím zůstat. Osoby byly naloženy do vozidla VW a převezeny ke zraněné osobě do Lužické nemocnice, následně se jednotka vrátila zpět na základu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ