Nehoda na Pražské ulici

13.11. 2023,       17:16 | Rumburk, Pražská

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu dvou osobních vozidel v ulici Pražská u Lidlu.

Po příjezdu na místo zásahu bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o střet dvou vozidel, ty jsou na kolech na komunikaci a zasahují do vozovky a provoz musí být řízen kyvadlově. Ve vozidle Škoda Octavia cestoval jen řidič, byl nezraněn, vozidlo mělo nabouranou pravou přední část u kola, nic z něj neunikalo. Ve vozidle Yeti cestovali dvě osoby, ty byli nezraněny, vozidlo mělo nabouranou přední část unikl z něj motorový olej a provozní kapaliny. Jednotka provedla protipožární opatření, odpojila autobaterie a zasypala uniklé provozní náplně absodanem. Vozidla byla označena oranžovými puky a kužely, jednotka řídila kyvadlově dopravu a vyžádala si na místo městskou policii. Dopravní policie provedla po příjezdu nafocení místa nehody a označení poloh vozidel a jednotka mohla provádět úklid. Strážník MP po příjezdu prováděl s jedním hasičem řízení provozu a jednotka uklízela místo zásahu.

Vozidlo Škoda Octavia bylo naloženo na odtahovou službu, vozidlo Škoda Yeti bylo odtlačeno, mimo komunikaci. Jednotka provedla asanaci a uklizení místa nehody a vrátila se zpět na základnu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ