Nehoda motorkáře a vozidla

12.10. 2021,       14:40 | Rumburk, 2. polské armády

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu se zraněním do ulice 2.polské armády.

Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo ke střetu osobního vozidla a motorky v křižovatce ulic 2.polské armády a Stepní. Na místě již byla ZZS Rumburk, která se věnovala zraněnému motorkáři. Jednotka pomohla s rozstříháním oblečení motorkáře, naložila ho do sanitního vozu a následně pomohla s přeložením do vrtulníku letecké záchranné služby. Společně s jednotkou HZS Šluknov zasypala uniklé provozní náplně a po celou dobu zásahu řídila dopravu.

Po zadokumentování místa nehody dopravní policií, jednotky provedly uklizení vozovky a odtažení vozidla a motocyklu mimo hlavní komunikaci, následně se obě vrátily zpět na základnu.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
HASICIRUMBURK.CZ