Silvestrovský karneval na ledě

V neděli 28.12.2014 se na zimním stadionu v Rumburku konal Silvestrovský karneval na ledě. Akce začala ukázkou mladých krasobruslařek s Bruslařského klubu Variace Liberec. Po rozbruslení se děti rozdělily do tří družstev a začaly soutěžit v několika disciplínách, které nebyly jen na rychlost, ale i na zručnost. Po každém úspěšném zakončení soutěže dostaly děti sladké odměny. V polovině soutěží byla provedena úprava ledu, po které následovalo další vystoupení krasobruslařek a druhá polovina soutěží zahájena hrou na ovečky. Po dokončení soutěží byly vyhlášeny nejhezčí masky, dětské masky dostaly plyšové hračky se sladkými odměnami a rodinná maska dostala společenskou hru. Děti odcházely domů plné zážitků, dojmů a některé byly inspirováni dovedností krasobruslařek k tréninku a zlepšení svých dovedností. Poděkování za zdárný průběh patří Sboru dobrovolných hasičů Rumburk, Domu kultury střelnice a sportoviště města Rumburk a Městu Rumburk.