Členové

Složení výboru
Příjmení a jméno Funkce
Číž Stanislav Starosta
Beneš Miroslav ml. Velitel sboru
Szöllösi Josef Vedoucí mládeže, pokladník
Seidl Rudolf člen výboru, velitel jednotky
Donát Marek člen výboru
Hozdek Jiří člen výboru
Marková Helena člen výboru
Členové výjezdové jednotky
Příjmení a jméno Funkce Členem od roku Příjmení a jméno Funkce Členem od roku
Seidl Rudolf Velitel výjezdové jednotky 1979 Zeisel Otto Strojník 1991
Daitl Jan Zástupce velitele, garážmistr, strojník 1981 Beneš Václav Hasič 2011
Adámek Martin Velitel družstva, strojník 1993 Borovička Jaromír Hasič 2011
Beneš Miroslav ml. Velitel družstva, strojník 1993 Donát Marek Hasič 1999
Luňáček Martin Velitel družstva 1987 Gaži David Hasič 2008
Beneš Miroslav Strojník 1973 Hopp Radek Hasič 1995
Čechota Jiří Strojník 1970 Hošna Jiří Hasič 1993
Číž Stanislav Strojník 1998 Mach Karel Hasič 2004
Daitl Jan ml. Strojník 2002 Rulc Bedřich Hasič 1993
Daitl Lukáš Strojník 2002 Seidl Jaroslav Hasič 1971
Džupina Jan Strojník 1989 Stránský David Hasič 2013
Hozdek Jiří Strojník 2000 Svoboda Pavel Hasič 1994
Krátkoruký Jiří Strojník 1981 Škoda František Hasič 2003
Szöllösi Josef Strojník 1994 Štrobl Karel Hasič 1997
Volek Jiří Strojník 1999 Zvára Zdeněk Hasič 2003
Další členové sdružení
Příjmení a jméno Členem od roku Příjmení a jméno Členem od roku Příjmení a jméno Členem od roku
Adámek Martin 2009 Chlada Zdeněk 1993 Nguyen Michal 2014
Adámková Aneta 2011 Chovan Miroslav 1996 Novák Tomáš 2000
Benešová Aneta 2012 Kociánová Markéta 2014 Pejčochová Aneta 2014
Benešová Monika 1998 Koderová Lucie 2006 Pejčochová Lucie 2014
Buchar Václav 1979 Kortusová Kateřina 2014 Petrák Karel 1975
Carva Miroslav 2014 Kovářová Eliška 2010 Polívka Miloslav 1979
Crkalová Jana 2005 Kramerová Adriana 2014 Polívková Dagmar 1981
Čambalík Josef 2010 Kvapil Tomáš 2012 Rachač Jan 2014
Čechotová Pavla 1976 Lálišová Natálka 2012 Rašín Jakub 2005
Čížová Nela 2013 Lálišová Nikola 2012 Strejc Marek 2004
Donátová Markéta 2002 Ločarek Zdeněk 1964 Szőllősiová Anna 2000
Dvorská Dagmar 1977 Ločárková Olga 1986 Szöllösiová Anna 2012
Dvorský Karel 1963 Luňáček Marek 2009 Štrobl Martin 2009
Džupinová Markéta 2002 Luňáčková Martina 2009 Štroblová Marie 2006
Hák Viktor 1998 Mach Tomáš 2013 Toušek Lukáš 2014
Hase Michael 2011 Marešová Kristýna 2010 Turazová Tereza 2014
Horná Gabriela 1998 Marková Helena 2010 Turek Stanislav 1953
Horná Vlasta 1981 Marková Helena 2006 Uchytil Petr 2010
Horný Antonín 1981 Mertl Rostislav 1993 Uchytilová Kateřina 2010
Hruška Jan 2014 Mištík Michal 2014 Uchytilová Kateřina 2014
Hrušková Eliška 2014 Mrkus Michal 2013 Volf Patrik 2010
Hurtig Tomáš 2014 Musil Jiří 2014 Zeiselová Jitka 2002
Charvát Sebastián 2014 Nastoupil Jakub 2014 Zvěřinová Jana 1983