Členové

Složení výboru
Funkce Příjmení a jméno
Starosta Číž Stanislav
Člen výboru Hozdek Jiří
Člen výboru Donát Marek
Člen výboru Beneš Miroslav ml.
Člen výboru Marková Helena
Člen výboru Seidl Rudolf
Pokladník, vedoucí mládeže Szöllösi Josef
Členové výjezdové jednotky
Příjmení a jméno Funkce Členem od roku Příjmení a jméno Funkce Členem od roku
Seidl Rudolf Velitel výjezdové jednotky 1979 Beneš Václav Hasič 2010
Daitl Jan Zástupce velitele, garážmistr, strojník 1981 Borovička Jaromír Hasič 2011
Adámek Martin Velitel družstva, strojník 1993 Čambalík Josef Hasič 2010
Beneš Miroslav ml. Velitel družstva, strojník 1993 Daitl Jan ml. Hasič 2002
Bouzek Milan Velitel družstva, strojník, technik CHTS 1979 Daitl Lukáš Hasič 2002
Luňáček Martin Velitel družstva 1987 Donát Marek Hasič 1999
Mertl Rostislav Velitel družstva, strojník 1993 Gaži David Hasič 2008
Beneš Miroslav Strojník 1973 Hopp Radek Hasič 1995
Čechota Jiří Strojník 1970 Mach Karel Hasič 2004
Číž Stanislav Strojník 1998 Rulc Bedřich Hasič 1993
Džupina Jan Strojník 1981 Seidl Jaroslav Hasič 1971
Hozdek Jiří Strojník 2000 Szöllösi Josef Hasič 1994
Krátkoruký Jiří Strojník 1981 Štrobl Karel Hasič 1997
Svoboda Pavel Strojník 1994 Uherek Ondřej Hasič 2000
Zeisel Otto Strojník 1991 Zvára Zdeněk Hasič 2003
Další členové sdružení
Příjmení a jméno Členem od roku Příjmení a jméno Členem od roku Příjmení a jméno Členem od roku
Adámek Martin ml. 2009 Jünglingová Daniela 2009 Slavíček Karel 2008
Bartáčková Petra 2008 Koderová Lucie 2006 Strejc Marek 2004
Benčík Vojtěch 2005 Kovářová Eliška 2010 Suchánková Jarmila 2009
Beran Lukáš 2010 Ločárek Zdeněk 1964 Šich Vítězslav 2009
Buchar Václav 1979 Ločárková Olga 1986 Šimůnek Tomáš 1997
Crkalová Jana 2006 Luňáček Marek 2009 Škoda František 2003
Čechotová Pavla 1976 Luňáčková Martina 2009 Štrobl Martin 2009
Čížek Martin 2010 Malečková Helena 2010 Štroblová Marie 2006
Donátová Markéta 2002 Marešová Kristýna 2010 Turek Stanislav 1953
Dvorská Dagmar 1977 Marková Helena 2006 Uchytil Petr 2010
Dvorský Karel 1963 Marková Helena ml. 2010 Szöllösiová Anna 2000
Džupinová Markéta 2002 Masopustová Markéta 2010 Uchytilová Kateřina 2010
Farský Matěj 2009 Novák Tomáš 2000 Vejrychová Kristýna 2009
Hák Viktor 1998 Patkolo Ladislav 2010 Volf Patrik 2010
Hlinková Tereza 2010 Pazourková Denisa 2005 Vosátka Jan 2003
Horná Gabriela 1998 Petrák Karel 1975 Zeiselová Jitka 2002
Horná Vlasta 1981 Polívka Miroslav 1979 Zeiselová Monika 1998
Horný Antonín 1981 Polívková Dagmar 1981 Zobáč Daniel 2009
Hošna Jiří 1993 Radiměřská Michaela 2009 Zobáč Lukáš 2010
Chlada Zdeněk 1993 Rákosník Milan 1998 Žižkovská Veronika 2010
Chovan Miroslav 1996 Rašín Jakub 2005 Zvěřinová Jana 1983
Janovský Filip 2010 Rýznarová Romana 2009