PODĚKOVÁNÍ

Chtěl bych touto cestou poděkovat výjezdové jednotce Rumburk, která také bojovala z rozsáhlým požárem v Národním parku České Švýcarsko, naši kluci zde strávili přes tisíc dvě stě osobohodin ( počet osob x hodiny ) a najezdili okolo dvou tisíc kilometrů. Zásah pro naši jednotku začal 24.7.2022 a byl ukončen 16.8.2022, jednotka vyjížděla každý den před sedmou hodinou ranní a vracela se mezi desátou a jedenáctou hodinou večerní. Velké díky patří i rodinám hasičů, které je v jejich činnosti podporují a vždy na ně s láskou čekají, dále patří obrovské díky i Vám občanům, kteří jste byli ochotni v dnešní nelehké době přispět zdravotnickým materiálem, jídlem a pitím pro naše hasiče. 

Ještě jednou velmi děkuji všem!

Rudolf Seidl, velitel jednotky

Největší požár v dějinách České republiky – 20 dní, na 6000 hasičů, 400 kusů techniky a rozloha 1060 hektarů