Z důvodu technické poruchy začal hořet vůz

25.08. 2021,       15:23 | Rumburk, Máchova

Jednotka byla vyslána na požár vozidla v ulici Máchova.

Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že motorový prostor a prostor pro cestující, je již zcela zasažen plameny i přes veškerou snahu přihlížejících, kteří se snažili krotit oheň ručními hasícími přístroji.

hasiči v dýchací technice a  za pomoci jednoho vodního proudu s příměsi Pyrocoolu oheň během chvíle zlikvidovali. Na místo se dostavila jednotka HZS Varnsdorf, která zasahovat nemusela. Po celou dobu zásahu byla doprava odkláněna hlídkou městské policie.

Po zadokumentování místa nehody hasičským vyšetřovatelem, byl vůz naložen na odtahovou službu. Jelikož byla žárem poškozena komunikace, byl na místo přivolán zástupce města. Jednotka se pokusila největší připeklé nánosy z komunikace odklidit, komunikaci dále opláchla a následně se vrátila zpět na základnu.