Při nahlašování události je důležité zjistit skutečnosti

19.06. 2020,       06:35 | Rumburk, Královská 

Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu osobního vozidla, kdy oznamovatel uvedl, že uvnitř se nachází osoba.

Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že nehoda se stala v brzkých ranních hodinách a je již vyřešena policií. Osoba sedící uvnitř vozu, pouze zabezpečovala vozidlo do příjezdu odtahové služby. Jednotka i tak provedla protipožární opatření a odpojení autobaterie. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu

Při nahlášení jakékoliv události na tísňovou linku, je důležité si zjistit veškeré skutečnosti a pokud se ve vozidle nacházejí osoby,  nestačí místem jen projet a volat, jelikož mohou být zraněny a vyžadovat pomoc a nebo jako v tomto případě by osoba ve vozidla předala oznamovateli informace a nedošlo by k zbytečnému výjezdu hasičů.