Naftové skvrny dále zaměstnávají hasiče

20.11. 2019,       08:46 | Rumburk, Krásnolipská

Dnešní ráno opět vyjížděla naše jednotka k likvidaci uniklé nafty na vozovku. Skvrna se táhla od ulice Karolíny světlé, přes Krásnolipskou až ke křižovatce k ulici Lesní.

Jednotka kapalinu zastříkala smáčedlem s detergenčním účinkem pro mytí a odmašťování vozovky. Poté se vrátila zpět na základnu.

Opět se nám tyto události hromadí a proto, připomínáme důležitý odstavec, ze článku v Rumburských novinách ( Únik kapalin na komunikaci řeší hasiči čím dál častěji ) :

Žádáme řidiče, kteří si jsou tohoto problému vědomi, aby své vozidlo raději na místě odstavili a zavolali na linku 150. Žádný postih ani finanční pokuta jim za to nehrozí. Pokud například vjetím do výmolu olejovou vanu prorazíte – zastavte a místo nejlépe označte výstražným trojúhelníkem. Můžete tak zabránit další nehodě.

: