Rumburská hasičská čtyřka vybojovala bronz

Rumburští dobrovolní hasiči se zúčastnili dne 5.9.2019 5. MISTROVSTVÍ ČR JEDNOTEK SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ OBCE ve vyprošťování u dopravních nehod v Olomouci. Jednotka si na místě vylosovala pořadí s číslem 14. tím pádem nastupovala do soutěže jako poslední.

Rozhodčí mají na starost posuzovat tři hlavní kritéria: taktika provedení zásahu, technika provedení zásahu a první předlékařská pomoc, za které soutěžící obdrží body a v neposlední řadě rozhodují i body za rychlost, které se následně odečítají z celkového výsledku.

V celkovém pořadí se naše jednotka ve složení Miroslav Beneš, Stanislav Číž, Josef Szőllősi a Zdeněk Zvára umístila na krásném třetím místě.

Stačí jen dodat, že jednotka stojí již po třetí za sebou na stupni vítězů a to se zatím žádnému soutěžnímu družstvu nepodařilo. GRATULUJEME!