Od úklidu k nehodě

19.10. 2019,      09:31 | Rumburk, Krásnolipská

Jednotce byl vyhlášen poplach na únik oleje na pozemní komunikaci, který vedl od trafostanice v Podhájí pře ulici Lesní a Krásnolipskou. 

Ještě než stihla jednotka vyjet na tuto událost byla nahlášena dopravní nehoda vozidla, které skončilo na střeše v Zátiší. Po příjezdu jednotky byly již na místě dva vozy ZZS Rumburk, která měla v péči tři cestující z vozu dále dopravní a státní policie. Jednotka provedla protipožární opatření, na místo dále dorazili kolegové ze stanice HZS Varnsdorf.

Místo bylo předáno varnsdorfským kolegům.

Dále jsme pokračovali v likvidaci uniklých kapalin, které se táhly celým městem až do ulice Šluknovská, jednotka větší úniky v zatáčkách a stoupáních zastříkala smáčedlem s detergenčním účinkem pro mytí a odmašťování vozovky.