Rozsáhlý požár domu ve Varnsdorfu

23. 07. 2019,       18:33 | Varnsdorf, Mladoboleslavská

Naše jednotka dnes vyjížděla třemi vozy na požár rodinného domu ve Varnsdorfu. Kouř z požáru byl vidět již od velkého kruhového objezdu nad městem. Po příjezdu na místo byla již celá střecha zasažena plameny. Jednotka nasadila z cisterny tři vodní proudy dvěma se zasahovalo v dýchací technice zevnitř budovy a třetí byl natažen zvenku. Místní jednotka již uvnitř zasahovala a další proudy byly nasazeny z výškové techniky a v okolí domu, aby se požár nerozšířil na okolní dům. S cisternou CAS 32 T815 jednotka zajišťovala kyvadlovou dopravu vody. Po lokalizaci požáru se naše jednotka vrátila zpět na základnu a na místě zůstala místní jednotka, která dohašovala skrytá ohniska. Příčinu vzniku požáru na místo přijel zjistit hasičský vyšetřovatel.

video a foto Roman Kutilek a SDH Rumburk