Plavecký bazén zaplnili dvě stovky hasičů

V sobotu 12.01.2019 se v Rumburském plaveckém bazénu sešli naši nejmenší hasiči z okolních měst a blízkého pohraničí na 21. ročníku novoročních vodních hrátek. Dvě stovky dětí a dospělých utvořily třináct soutěžních družstev. Soutěžilo se v několika plaveckých disciplínách: přeplavání bazénu ve volném stylu, přeplavání s pěnovou destičkou, přemístění nejmenšího člena na pěnové desce z jedné strany bazénu na druhou, či přeprava svého vedoucího v kruhu. Jelikož to pravé soupeření nás čeká v nastávající soutěžní sezóně, tak na prvním místě bylo každé zúčastněné soutěžní družstvo, které přišlo strávit dopolední čas s kamarády.

Ani letos to porota složená z vedoucích mládeže neměla jednoduché ve výběru Miss vodní víly a Missáka piráta, ale na konec se z velkého množství adeptů favorité našli.

Všechna zúčastněná družstva od starosty města Rumburk dostala upomínkové předměty od Města Rumburk a vynikající dort z cukrárny VENEZIA RUMBURK.

Chtěli bychom poděkovat, Správě rumburských areálu sportu, Městu Rumburk, Venezii Rumburk, květinářství Václava Kremsová a Lindě Pazderníkové.