Na mokré vozovce dostal smyk

13. 9. 2018,       16:38 | Rumburk, Horní Jindřichov

Jednotka společně s profesionální jednotkou Varnsdorf vyjela ke kruhovému objezdu ke střetu osobního vozidla s autobusem. Po příjezdu na místo jednotka ihned začala poskytovat předlékařskou pomoc celkem šesti lidem a po příjezdu ZZS je předala do její péče, dále jsme byli nápomocni při transportu jedné osoby do sanitního vozu. Neporaněné osoby byli soustředěny na jedno místo a dále jsme ošetřovali drobné ranky než přijel druhý vůz ZZS. Na místo byl vyslán VW Transporter, který byl prochladlým lidem k dispozici pro tepelný komfort a převezl nezraněné do Rumburka na autobusovou zastávku. Dále jednotka ve spolupráci s HZS Varnsdorf provedla protipožární opatření a  zasypala uniklé provozní kapaliny sorbentem. Po zadokumentování nehody jednotka uklidila vozovku a pomohla naložit osobní vozidlo na odtahovou službu. Autobus zůstal dále na místě a bude vytažen odbornou firmou.