Jednotka byla vyslána na dopravní nehodu na Šébr

5. 10. 2017,       18:28 | Jiřetín po Jedlovou

Dvě jednotky vyjely k dopravní nehodě osobního vozidla v Jiřetíně pod Jedlovou. Po příjezdu naší jednotky zasahovala na místě místní jednotka SDH Horní Podluží,  ta prováděla předlékařskou pomoc u řidičky vozidla, provedla protipožární opatření na vozidle a řídila kyvadlově provoz na částečně uzavřené vozovce. Jednalo se o vozidlo Audi, které narazilo spolujezdcovou stranou do stromu, naštěstí ve vozidle cestovala jen řidička, která vyvázla z hrozivě vypadající nehody jen s lehkým zraněním. Po příjezdu ZZS byla řidička naložena na nosítka a transportována do vozidla ZZS, která  ji odvezla k dalšímu ošetření do Lužické nemocnice. Jednotka SDH Rumburk se vrátila zpět na základnu a místní jednotka vyčkala na místě do příjezdu dopravní policie.