Dvě dopravní nehody zaměstnaly v pátek ráno rumburské hasiče

22. 9. 2017,       07:10 | Rumburk, Krásnolipská, Komenského

Krátce po sedmé hodině byla jednotka SDH Rumburk vyslána na úklid po dopravní nehodě v ulici Krásnolipská. Po příjezdu na místo zásahu zasahovala na místě zdravotnická záchranná služba, ta měla v péči řidiče vozidla. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná se o náraz osobního vozidla VW Passat do stromu, z vozidla unikla chladící kapalina. Jednotka provedla u vozidla protipožární opatření a zasypání uniklých provozních náplní sorbentem, provoz byl po dobu šetření nehody řízen policií kyvadlově. Po zadokumentování dopravní nehody policií pomohla jednotka vozidlo naložit na podvalník, místo zásahu uklidila a vrátila se zpět na základnu.

Patnáct minut po návratu na základnu jednotka opět vyjela na úklid po dopravní nehodě, tentokrát do ulice Komenského. Zde se lehce střetla dvě osobní vozidla, z jednoho unikla chladící kapalina, kterou jednotka zasypala sorbentem a uklidila.