Hasiči zaplnili rumburský plavecký bazén

V sobotu 16.1.2016 proběhl v Rumburském plaveckém bazénu 18. ročník novoročních vodních hrátek. Akce se zúčastnilo 107 hasičských dětí a 38 vedoucích a pořadatelů, kteří utvořili 10 soutěžních družstev. Děti si měřili své síly a plavecké dovednosti v pěti disciplínách, jelikož není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a strávit čas s kamarády stali se na konci vítězi všichni. Starosta města Rumburk Ing. Jaroslav Sykáček poděkoval všem zúčastěným a popřál mladým hasičům hodně štěstí a úspěchů v nastávající soutěžní sezóně. Za svou snahu soutěžit, dostaly jednotlivá družstva dětí sladké odměny. Porota složená z vedoucích mládeže vybrala Miss vodní vílu a Missáka piráta, kteří byli odměněni dorty, šerpou a upomínkovými předměty od Města Rumburk. Zúčastněná družstva – Děčín, Království, Mikulášovice, Rumburk, Rybniště, Varnsdorf, Velký Šenov, Vilémov a dvě družstva z německa Seifhennersdorf a Hinterhermsdorf.

Děkujeme členům Sboru dobrovolných hasičů Rumburk, Domu kultury Střelnice a sportoviště města Rumburk a Městu Rumburk za pořádání velice vydařené akce.

Čtěte také: Hasiči opět zaplnili rumburský plavecký bazén